Предупреждение
  • JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/mediapla/public_html/purinova.com.ua/images/stinu2017
Внимание
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stinu2017

Звукоізоляція

Звукоізоляція

Звукоізоляція - зниження рівня шуму, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних конструкцій виражається в децибелах. Ступінь необхідності звукоізоляції перекриттів залежить від характеристик використовуваних в будівництві матеріалів і дотримання всіх технологічних норм.
              Звукоізоляційні матеріали - матеріали, які здатні відображати шуми, перешкоджаючи подальшому поширенню звуку, або fnngrlздатні поглинати звукові коливання і вібрації.
             Індекс звукоізоляції Rw - це інтегральна характеристика, що застосовується для діапазону частот 100-3000 Гц і розроблена для шумів побутового типу (розмовна мова, радіо, телевізор). Будь-який будівельний матеріал оцінюється за своїми здатностями до звукоізоляції і має свій індекс звукоізоляції (Rw). Оптимальним є показники 52 - 60 дБ.
            Утеплення ППУ (шумоізоляція) – це теж, що і звукоізоляція, різниця в психологічному сприйнятті: те що для вас звук - для сусіда шум, і навпаки: те що для вас шум - для сусіда звук. Загальновідомо, що матеріали які володіють хорошою теплоізоляцією, є хорошими звукоізоляторами . Пінополіуретан добре зарекомендував себе і в звукоізоляції огороджувальних конструкцій.
          Наша компанія здійснює звукоізоляцію будь-яких приміщень: офісів, барів, ресторанів, студій, квартир і т.д. методом напилення ППУ.
         Основна перевага такого способу звукоізоляції в відсутності щілин, зниженні вібрації несучих елементів огороджувальних конструкцій. Особливо добре різницю можна помітити на металевій покрівлі з і без пінополіуретанової теплоізоляції. Під час дощу шум від металевої покрівлі без ізоляції приголомшує, в той час як ту ж покрівлю з ППУ ізоляцією практично не чути. Звукоізоляція методом напилення ППУ крім основних має й інші важливі переваги:
   - звукоізоляція є одночасно кращою теплоізоляцією,
   -  немає необхідності в кріпильних елементах,
   - стислі терміни проведення робіт,
   - будь-які дизайнерські рішення не проблема (складні форми не збільшують вартості робіт).
   -  високі характеристики при дуже малій вазі (як наслідок економія на несучих і опорних елементах конструкцій).
 Ефективна звукоізоляція ППУ - не примха, а необхідність! Нормативних документів, що регламентують рівень шуму в повсякденному житті, існує багато. Ми ж будемо керуватися безпосередньо spray polyurethane foamбудівельними нормами, а саме СНиП 23-03-2003 "Захист від шуму", згідно з яким визначаються чіткі критерії значення індексу ізоляції повітряного і ударного шумів. Тому і до вибору матеріалу для звукоізоляції вашого будинку, офісу або цеху потрібно підходити відповідально.                                            Вплив шуму на людину
Адже не секрет, що людина - це така істота, яка звикає до всього, в тому числі і до постійного впливу підвищеного рівня шуму. Але в подальшому такий вплив негативно позначається на його здоров'ї.
Рівень постійного допустимого шуму в квартирі або будинку не повинен перевищувати 40 дБ в денний час, а рівень допустимого максимального шуму (як тимчасове явище) - не більше 55 дБ. Згідно з дослідженнями, проведеними в звичайній сучасній багатоповерхівці м.Києва, середній показник постійного рівня шуму в денний час склав 50,3 дБ при закритому вікні і 55,9 дБ при відкритому вікні, що перевищує нормативне значення для постійного допустимого шуму приблизно в 1, 3 рази.!
                               
                                     Вибір матеріалу для шумоізоляції
При будівництві будинків ні в минулі часи, ні тим більше в наш час питанню шумоізоляції особливої уваги не приділяється. Тому турбота про рівень вашого комфорту і здоров'я лягати безпосередньо на вас і на тих виконавців, які розрахують і виконають для вас цей вид робіт. Наша компанія  відповідально і професійно підходить як до вибору самого матеріалу, так і до виконання робіт по звукоізоляції на вашому об'єкті, тому віддає перевагу безшовному пінополіуретану, що наноситься методом напилення. І, як показує багаторічна практика, для цього є ряд вагомих причин.

 

Пінополіуретан в якості звукоізоляції
Звукоізоляцію будинку, квартири, офісу або цеху необхідно виконувати комплексно. Адже на загальний комфорт приміщення впливає як повітряний рівень шуму, що проходить через огороджувальні конструкції (покрівля, стіни), так і ударний, що передається через перекриття і підлоги.
Наша компанія   пропонує вам виконати теплоізоляційні і звукоізоляційні роботи ОДНОЧАСНО, застосувавши один універсальний матеріал - пінополіуретан, що значно скоротить ваші фінансові витрати на ізоляції стін, покрівлі та перекриття.
Справа в тому, що володіючи чудовими теплоізоляційними властивостями, зразок ППУ, що пройшов тестування в лабораторії НДІ будівельних конструкцій, показав результати по шумопоглинанню в 21 дБ, що є хорошим показником для звукоізоляційних матеріалів. І це при тому, що щільність зразка була досить високою 40 кг / м3. Пінополіуретан ж щільністю 28 - 30 кг / м3 збільшить цей показник приблизно в 1,5 рази, а пінополіуретан щільністю 9-12 в майже 2,5 рази, дозволить звести рівень шуму до мінімуму.

Особливості технології виконання шумоізоляції з ППУ
Пінополіуретанова ізоляція наноситься на поверхню підлоги або перекриття методом напилення - безшовно і монолітно з можливістюPPU daha напливу на стіни, що відповідає ГОСТ, згідно з яким стяжка і нанесене на неї підлогове покриття повинні бути "плаваючими", тобто не стикатися зі стінами. Пінополіуретан  в даному випадку, який використовується в якості теплоізоляції перекриття, створює свого роду басейн і тим самим додатково перешкоджає поширенню ударного шуму на стіни.
На стіни, фасад та покрівлю (мансарду) будівлі напилюваний пінополіуретан може бути нанесений в якості звукоізоляції як з середини, так і зовні, а звукоізоляцію внутрішніх перегородок можна зробити пінополіуретаном, використовуючи метод заливки.
Головними перевагами ППУ перед іншими ізоляційними матеріалами є його екологічна чистота і довговічність. Численні дослідження і санітарні сертифікати підтверджують даний факт, а Державна служба СЕС навіть рекомендує його як ізоляційний матеріал в харчовій промисловості, в кожному побутовому холодильнику чи бойлері саме такий пінополіуретан.
Відносно ж довговічності матеріалу, то замовляючи послугу шумоізоляції в нашій компанії  ви купуєте ефективну тепло-, гідро- і звукоізоляцію одночасно ЗА ЦІНОЮ ОДНОГО МАТЕРІАЛУ, який прослужить вам від 30 до 50 років і більше без заміни та ремонту. Настав час приймати рішення!
Телефонуйте нам і наші фахівці вирішать Ваші проблеми.

{gallery}stinu2017{/gallery}

Log in