Теплоізоляція

Теплоізоляція

Чому необхідно утепляти? У сучаних реаліях будівництва та експлуатації будинків та споруд, все жорскіше ставиться питання, щодо збереження не тільки 933426 500x300КОМФОРТУ, - а це і тепло взимку і прохолода літом, але й питання збереження від руйнування самих будиків чи споруд.
Особливо це актуально для популярних, впроваджуваних сьогодні, цокольних та мансардних поверхів, які потребують ОБОВЯЗКОВОЇ гідроізоляції та утеплення. Найменше недотримання, технологій, гідроізоляції чи теплоізоляції дуже дорого коштують вже після 2-5 років експлуатації, таких, - зведених нашвидкоруч горе-будівельниками будівель.
Неутеплений чи не гідроізольований фундамент або цоколь, вже через пару років покаже сирі підлоги, підвали, плісняву, грибки, що не тільки будуть руйнувати конструкції будівлі, але й завдаватимуть шкоди для здоровя мешканцям такого будинку.
А не утелпені згідно елементарних будівельних норм: стіни, дахи чи особливо мансарди, загрожують не тільки прямими втратами тепла, але й знищенням дорогих облицювальних матеріалів, завдяки промерзанню, конденсату, плісняві чи грибкам.
Після завершення всіх оздоблювальних та фасадних робіт, повернутися до утеплення чи гідроізоляції БЕЗ ЗБИТКІВ БУДЕ НЕМОЖЛИВО!
ТОМУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ це такі самі важливі етапи будівництва як наприклад, ЗВЕДЕННЯ СТІН ТА ДАХУ!

Log in