Предупреждение
 • JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/mediapla/public_html/purinova.com.ua/images/fasad2017
 • JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/mediapla/public_html/purinova.com.ua/images/karkasbud2017
 • JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/mediapla/public_html/purinova.com.ua/images/polimoc2017
Внимание
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fasad2017
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/karkasbud2017
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/polimoc2017

Статті

Статті

Теплоізоляція - найефективніша інвестиція.

 • Автор: Super User
 • Категория: Статті
 • Просмотров: 2328

Теплоізоляція – найефективніше вкладення коштів!

Останнім часом в Україні і в інших державах прийняті нові і будуть і надалі прийматися нормативні документи зі збереження тепла, будуть проводитися реформи житлово-комунального господарства, декларуватися різні принципи щодо заохочення збереження теплової енергії. Це і заклики, і реклама, і дивна тарифна сітка на газ і електрику: чим більше споживаєте  - тим вище тариф, але основною засадою тепло збереження, як не прикро, у нашій країні є і буде поетапне підняття цін, (з різних причин) на електроенергію та газ, а з ними і на інші енергоносії, що ставить у залежність від цього бюджети багатьох сімей,  підприємств та цілих галузей економіки, і навіть держав. Саме тому теплоізоляція  стає однією з найважливіших проблем будівництва, та й експлуатації вже існуючих споруд, і економія тепла таки буде найактуальнішим питанням наступних десятиріч.
koshДуже гостро проблема теплоізоляції стоїть у дачному і котеджному будівництві, так як правильно зроблена, вона дозволяє в 3-4 рази зменшити витрати на опалення. За кількістю здійснених теплоізоляційних матеріалів на душу населення Україна в 5-7 разів поступається Швеції, США та Фінляндії. На малюнку показано розподіл тепловтрат через різні конструктивні елементи при нормованих теплових опорах (R, м2•К/Вт) в будинку площею 120 м2. А оскільки утеплення цегляних стін пінополіуретановою теплоізоляцією товщиною всього лише 50 мм дозволяє знизити питоме споживання палива за стандартний опалювальний сезон більш ніж в 4 рази, і дуже швидко окупитися. Отже, якщо провести елементарні економічні розрахунки, то виходить що теплоізоляція у сучасних умовах є найбільш економічно вигідним вкладенням коштів, -  не депозити, не вкладення в акції чи закордонні банки, а у пряму економію, добробут свій і майбутніх поколінь, що будуть мешкати у такому будинку. 
Поряд з вибором місця для будівництва, закупівлею будматеріалів, сучасним дизайном не менш важливою умовою майбутнього комфортного житла є теплоізоляція споруди. Адже правильно підібраний спосіб теплоізоляції допоможе Вам відчувати себе комфортно в будинку і в той же час заощаджувати значні кошти на його обігріві, будь то електрика, газ або вугільний котел. Сучасні теплоізоляційні матеріали можна розділити умовно на органічні, неорганічні і змішані. У кожному класі є свої переваги і недоліки. Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції саме цих поверхней.
Грамотно підібрана система теплоізоляції сприяє економії енергії до 50%.

Теплоізоляція – як необхідність економії!

Теплоізоляційні матеріали діляться на кілька великих груп:
• Скловатні і скловолокнисті;
• Мінераловатні;
• Газонаповнені полімери (пінопласти): полістирольні і пінополістирольні, поліуретанові і пінополіуретанові;
• Теплоізоляція з натуральних матеріалів та продуктів їх переробки (пробка, торф'яні блоки, папір і т. п.);
• Теплоізоляційні панелі та конструкції;
• Модифіковані бетони: пористий бетон (пінобетон), полістиролбетон;
• Теплоізоляція на основі синтетичного каучуку;
• Теплоізоляція з відходів кремнієвого виробництва.
Будувати, звичайно, краще з матеріалів, що володіють високими теплоізоляційними властивостями, наприклад з пінобетонних (Ктепл.=0,1-0,5 Вт/(м•К), пінополістирольних (Ктепл.=0,07-0,08 Вт /(м•К) блоків  (тут і далі за текстом ктепла. - коефіцієнт теплопровідності). Але набагато частіше виникає проблема теплоізоляції споруджуваного цегляного котеджу або вже давно побудованого будинку. Найбільший інтерес, безумовно, представляють високоефективні теплоізоляційні матеріали. До них прийнято відносити матеріали з середньою щільністю не більше 200 кг/м3 і теплу менше 0,06 Вт/(м•К). Подібні матеріали досить швидко, за 5-10 років експлуатації, окупаються за рахунок економії енергоресурсів. У таблиці наведені значення коефіцієнтів теплопровідності основних теплоізоляційних і деяких будматеріалів.11 1
Давно відома скловата вітчизняного виробництва, яка, незважаючи на всі свої недоліки - вона сиплеться, не забезпечує безмовності теплоізоляційного шару, незручна в роботі - застосовується до цих пір здебільшого для зовнішніх робіт або для утеплення нежитлових приміщень. Рекомендувати скловату для утеплення житлових приміщень не можна, але якщо це вже зроблено - слід дуже ретельно ізолювати її від самого приміщення.
Один з найефективніших видів теплоізоляції - газонаповнені полімери. Найбільш поширеним і широко використовуваним з них є пінопласт (пінополістирол). Знижена теплостійкість і горючість пінопластів не є перешкодою при використанні їх в шаруватих конструкціях спільно з бетоном або цеглою.
Пінополістирол виробляється без пресовим методом (традиційним для України), або методом екструзії, розробленим більше 30 років тому концерном BASF (Німеччина).
Коефіцієнт теплопровідності, що є основним показником теплоізоляційних властивостей матеріалу, істотно залежить від вмісту в ньому вологи, кожен відсоток вмісту якої погіршує коефіцієнт теплоізоляції на 4%. Крім цього, взимку присутня в пінополістирольних плитах волога, замерзаючи і перетворюючись на лід, вона поступово розділяє матеріал на окремі гранули, що різко знижує довговічність без пресового пінополістиролу.
Цих недоліків позбавлений екструзійний пінополістирол. Володіючи досить низьким водопоглинанням (менше 0,3%) за рахунок замкнутої структури комірок і високої механічної міцності, панелі з екструзійного пінополістиролу можуть бути використані для зовнішньої теплоізоляції, для теплоізоляції підземних частин будівель, фундаментів, стін підвалів, де використання багатьох інших утеплювачів неможливо через капілярний підйом ґрунтових вод.

Але пінополістиролом група газонаповнених полімерних теплоізоляційних матеріалів не обмежується. Досить давно і добре відомий матеріал, який дозволяє одночасно вирішити проблеми термо-, звуко-і гідроізоляції.

12Ми пропонуємо теплоізоляцію Пінополіуретаном, коефіцієнт ефективності якої в кілька разів перевищує такі відомі в будівництві матеріали як цегла, дерев'яний брус, пінопласт або мін. вата. При цьому щільність такої теплоізоляції така, що дозволяє приміщенню «дихати», відповідно Ви отримуєте якісний утеплювач без шкоди для здоров'я Вашого і Ваших близьких.
За рахунок своєї пористості ПІНОПОЛІУРЕТАН забезпечує низьку теплопровідність, що дозволяє взимку утримувати всередині приміщення тепло, а влітку дарувати бажану прохолоду. Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ ще й екологічно чистий продукт, що важливо в житловому приміщенні, адже нам не хочеться вдихати отруйні пари, навіть не підозрюючи про це. Пінополіуретан допоможе Вам збудувати здоровий, затишний, теплий  будинок, в той же час заощадивши на громіздких застарілих утеплювачах з малою ефективністю.
Ми пропонуємо дійсно якісний продукт нового покоління утеплювачів і звукоізоляції. Створіть свій будинок легким, міцним і сучасним з теплоізоляцією Пінополіуретаном.
Для зниження інтенсивності теплопередачі через огороджувальні конструкції необхідно застосовувати теплоізоляційні матеріали, які роблять великий опір конвективному переносу тепла і мають малу теплопровідність.
Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ- відповідає найвищим вимогам щодо застосування енергозберігаючих технологій при будівництві житлових, промислових, складських та інших об'єктів.
Теплопровідність матеріалу утеплювача ППУ визначає його теплоізоляційні властивості.
Чим нижче коефіцієнт теплопровідності, тим краще теплоізоляційні властивості матеріалів.
Теплоізоляційні властивості пінополіуретанового утеплювача засновані на низькій теплопровідності повітря, що знаходиться в порах структури матеріалу, практично виключає конвективне перенесення тепла.
Коефіцієнт теплопровідності різних матеріалів:

Матеріал

Щільність

кг/м³

Коефіцієнттеплопровідності λ в сухому стані, Вт/м²  ̊ С

Товщина огорожі, якщо стіни будуть з однорідного матеріалу, в см.

Залізобетон

2500

1,69

-

Цегласилікатна

1700

0,95

311

Цеглапустотіла

1500

0,56

164

Комірчастий бетон

800

0,28...0,37

92

Дерев'яний брус

500

0,18

36

Скловата

10...56

0,046

15-20

Базальтова мін. плита DANOVA

40...150

0.036

10-15

Пінополіуретан ППУ

20-60

0,014

3-7

 

Потрібно заздалегідь, ще на стадії проектування вашого будинку подбати про належну теплоізоляцію, яка окуповується, як правило в перші ж 2-3 роки, а на фоні суттєвого щорічного здорожчання енергоносіїв, і ви і ваші наступники, уникнуть залежності від суворої екстремально холодної зими і спекотного літа, зберігаючи при цьому значні кошти на обігрів чи охолодження приміщень.

Доцільно одноразово вкласти кошти в утеплення будинку, вибираючи якісний утеплювач, ніж довгий час оплачувати обігрів, як свого житла, так і вулиці.
Чому напилювана теплоізоляція ППУ?

Тому що тепло, економно і довговічно, - тут зазвичай пишуть, що наш товар найкращий і як же так вийшло, що ви його ще не купили.
Потрібно вам зізнатися, що ППУ кращий теплоізоляційний матеріал на ринку за конструктивними, ,якісними і технологічними характеристиками, він і дорожче більшості теплоізоляційних матеріалів, але якщо взяти до уваги його термін служби 45-50 років, за цей час треба тричі замінити пінопласт (термін придатності 15 років), і чотири рази мін. вату (10-12 років), то і по економічних показниках, пінополіуретану серед теплоізоляційних матеріалів немає рівних. До нас зазвичай звертаються, коли ситуація видається безвихідною: будинок не нагріти, витрати на опалення перевищують всі мислимі межі, утворюються щілини або є приховані порожнини, недоступні для існуючих утеплювачів, а ще конденсат, бурульки, гризуни. Загалом, у кожного свої проблеми.
Ми завжди знаходимо рішення. В середньому за 1-2 дні ми робимо будинок дійсно теплим.
Безсумнівно, ми віримо в наш матеріал. Будинок, в якому живуть наші сім'ї, утеплені пінополіуретаном. Тому  плата за опалення приблизно в 2 рази менше, ніж сусіди. До речі з пінополіуретану роблять матраци, сидіння автомобілів, підошви для взуття, а також ємності для перевезення органів, та багато чого ще. Це до того, що люди, через незнання, вважають цей матеріал дуже шкідливим, хоча в цьому сенсі можна бути спокійним за здоров'я сім'ї.
Існує ще дуже багато переваг, позитивних властивостей і приємних бонусів нашого матеріалу, але про це все написано.
І пам’ятайте ніхто крім вас не подбає про теплоізоляцію вашого будинку, -  а значить збереження самого будинку, здоров’я його мешканців і бюджету,- добра половина якого йде на підтримання придатних для проживання умов. Якщо будинок теплоізолювати за всіма правилами то мешканці будуть здоровими, гроші будуть витрачені не на обігрів вулиці, а будуть мати інше більш приємне призначення, а його вартість виросте.

Одні кажуть – треба не економити а більше заробляти, можливо воно і вірно, - з теплоізоляцією так не вийде, тут навпаки, - треба берегти тепло, а не більше отоплювати, вулицю ніколи не обігріти!

{gallery}fasad2017{/gallery}{gallery}karkasbud2017{/gallery}

Теплоізоляція мансард і горищного приміщення

 • Автор: Super User
 • Категория: Статті
 • Просмотров: 3705

 

4246f izolacje-zdjecia 1 jpg nietypowe-materialy-ociepleniowe-painka-poliuretanowa-certainteed-com mainГорище або мансарда - це приміщення, що розташоване під дахом. Цю площу дуже часто не використовують в силу різних причин, але сучасні матеріали і технології допоможуть перетворити її в корисні квадратні метри,- затишні кімнати, спальні, дитячі чи кімнати для відпочинку, оранжереї чи гардеробні кімнати. Що для цього потрібно? По-перше, грамотне утеплення. По-друге, внутрішнє і зовнішнє оздоблення мансарди чи горища.

Подробнее

Види фундаменту і причини його промерзання

 • Автор: Super User
 • Категория: Статті
 • Просмотров: 2455

Як відомо, фундамент є несучою частиною будь-якої будівлі. Це обов'язкова основа, за допомогою якої розподіляються навантаження на ґрунт, створювані будівлею. Від міцності і надійності фундаменту цілком залежить довговічність будівлі, тому його закладення - це найбільш важливий етап всього будівельного процесу.Існує чотири основних типів фундаментів:стрічковий, стовпчастий, пальовий, плитний.

гідроізоляція фундаменту
гідроізоляція та утеплення фундаменту

Вибір конкретного типу багато в чому залежить від властивості ґрунтів та рельєфу ділянки, де буде знаходитися будова.

На рухливих ґрунтах для невеликих котеджів, що зводяться із застосуванням легких будівельних матеріалів (дерево, пінобетон, піноблоки) найбільш оптимальним варіантом є стовпчастий або мілкозаглублений стрічковий фундамент;

Подробнее

Як створити енергозберігаючий будинок?

 • Автор: Super User
 • Категория: Статті
 • Просмотров: 2808

 

Частина 1.

Будинки, де теплової енергії споживається мало, спочатку планують і будують за індивідуальними правилами, враховуючи при цьому цілий ряд вимог, а також побажання замовника. Як же бути? Де знайти цю саму золоту середину між обмеженнями та бажаннями?

енергозберігаючий дімВ даний час при будівництві будинку через ментальність наших співгромадян питання про економію на опаленні будинку, навіть і не ставиться. На першому місці враховуються розміри, красота фасаду і внутрішнього оздоблення, якість і надійність, аж тільки потім часто після виявлення проблем, звертають увагу на теплоізоляцію. Проте є моменти, на яких не можна економити, і які треба продумати ще на стадії проектування та складання кошторису, щоб не витрачати кошти на не завжди потрібні квадратні метри чи  «перебори» в архітектурі і оздобленні, а будувати затишний, теплий, економний будинок. Проекти будинків, в яких враховані всі подробиці в тому числі теплоізоляція та енергетичні потреби яких скромні, користуються великою популярністю серед забудовників.

Енергозберігаючим будинком цілком можна назвати будинок, де показник споживання енергії (первинної) становить 70 кВт•рік/ (м²•рік). Кількість енергії (первинної), ми можемо розрахувати за допомогою множення енергії кінцевої (що надходить в будинок) на коефіцієнт (залежить від виду палива). Вельми привабливо виглядає перспектива оплати низьких рахунків, але слід все-таки чітко проаналізувати етапи будівництва енергозберігаючого будинку.

Почнемо з проекту

Виберемо для себе невеликий компактний будинок. Відмова від великого будинку дозволить значно заощадити в будівництві та подальшій

Подробнее

УТЕПЛЕННЯ та ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ – ЦЕ ПОДВІЙНА ЕКОНОМІЯ!

 • Автор: Super User
 • Категория: Статті
 • Просмотров: 2659

Теплоізоляція житлових чи промислово-складських приміщень в Україні в минулому столітті була не тільки на низькому технологічному рівні, але у більшості випадків була майже відсутня.

 Керамзитобетон чи скловата, або дерево-глиняні чи просто залізобетонні перекриття товщиною до 20 см не володіють достатніми теплоізоляційними властивостями, щоб забезпечити сучасну комфортну температуру 20 градусів по цельсію, та мінімальні витрати на опалення чи кондиціонування. Але надто низькі ціни на газ та електроенергію, а ще субсидії, дотації, не сприяли будівництву сучасних теплоізольованих будівель чи споруд, до цього не додумувалися навіть розробники радянських ГОСТів, звідси і низький рівень знань про теплоізоляцію,  тому все треба починати з нуля і рівнятися на європейський досвід, де вже давно, - утеплення, гідроізоляція, шумоізоляція, є одними з основних етапів будівництва.  Житло в Україні радянської та пострадянської доби, будували з акцентом на кількості квадратних метрів і забували про якість, і тим більше про утеплення, тому через недостатній рівень теплоізоляції верхній поверх майже не експлуатувався, в літку через надто високі температури і не можливість охолодити кондиціонерами повітря, а взимку через надмірний холод і неможливість отопити приміщення до комфортних температур. Чому підвали чи бетонні фундаменти, у таких будівельників, завжди сирі і холодні? Через недостатню теплоізоляцію (а бетон не є теплоізолюючим матеріалом), і відсутність належної гідроізоляції, волога проникає у бетон, і крім допуску у підвали сирості та холоду, сприяє розвитку грибків плісняви, що є прямою загрозою здоров`ю людей що у ньому перебувають.

 Отже, теплоізоляція новозбудованих та вже існуючих будівель чи споруд дозволяє заощадити не тільки на опаленні взимку чи кондиціонуванні влітку не менше 40% кожен рік, але і берегти здоров`я перебуваючих там людей:

 УТЕПЛЕННЯ та ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ – ЦЕ ПОДВІЙНА ЕКОНОМІЯ!

{gallery}polimoc2017{/gallery}{gallery}fasad2017{/gallery}

Log in