Звукоізоляція

Звукоізоляція

Звукоізоляція - зниження рівня шуму, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних конструкцій виражається в децибелах. Ступінь необхідності звукоізоляції перекриттів залежить від характеристик використовуваних в будівництві матеріалів і дотримання всіх технологічних норм.
              Звукоізоляційні матеріали - матеріали, які здатні відображати шуми, перешкоджаючи подальшому поширенню звуку, або fnngrlздатні поглинати звукові коливання і вібрації.
             Індекс звукоізоляції Rw - це інтегральна характеристика, що застосовується для діапазону частот 100-3000 Гц і розроблена для шумів побутового типу (розмовна мова, радіо, телевізор). Будь-який будівельний матеріал оцінюється за своїми здатностями до звукоізоляції і має свій індекс звукоізоляції (Rw). Оптимальним є показники 52 - 60 дБ.
            Утеплення ППУ (шумоізоляція) – це теж, що і звукоізоляція, різниця в психологічному сприйнятті: те що для вас звук - для сусіда шум, і навпаки: те що для вас шум - для сусіда звук. Загальновідомо, що матеріали які володіють хорошою теплоізоляцією, є хорошими звукоізоляторами . Пінополіуретан добре зарекомендував себе і в звукоізоляції огороджувальних конструкцій.
          Наша компанія здійснює звукоізоляцію будь-яких приміщень: офісів, барів, ресторанів, студій, квартир і т.д. методом напилення ППУ.
         Основна перевага такого способу звукоізоляції в відсутності щілин, зниженні вібрації несучих елементів огороджувальних конструкцій. Особливо добре різницю можна помітити на металевій покрівлі з і без пінополіуретанової теплоізоляції. Під час дощу шум від металевої покрівлі без ізоляції приголомшує, в той час як ту ж покрівлю з ППУ ізоляцією практично не чути. Звукоізоляція методом напилення ППУ крім основних має й інші важливі переваги:
   - звукоізоляція є одночасно кращою теплоізоляцією,
   -  немає необхідності в кріпильних елементах,
   - стислі терміни проведення робіт,
   - будь-які дизайнерські рішення не проблема (складні форми не збільшують вартості робіт).
   -  високі характеристики при дуже малій вазі (як наслідок економія на несучих і опорних елементах конструкцій).
 Ефективна звукоізоляція ППУ - не примха, а необхідність! Нормативних документів, що регламентують рівень шуму в повсякденному житті, існує багато. Ми ж будемо керуватися безпосередньо spray polyurethane foamбудівельними нормами, а саме СНиП 23-03-2003 "Захист від шуму", згідно з яким визначаються чіткі критерії значення індексу ізоляції повітряного і ударного шумів. Тому і до вибору матеріалу для звукоізоляції вашого будинку, офісу або цеху потрібно підходити відповідально.                                            Вплив шуму на людину
Адже не секрет, що людина - це така істота, яка звикає до всього, в тому числі і до постійного впливу підвищеного рівня шуму. Але в подальшому такий вплив негативно позначається на його здоров'ї.
Рівень постійного допустимого шуму в квартирі або будинку не повинен перевищувати 40 дБ в денний час, а рівень допустимого максимального шуму (як тимчасове явище) - не більше 55 дБ. Згідно з дослідженнями, проведеними в звичайній сучасній багатоповерхівці м.Києва, середній показник постійного рівня шуму в денний час склав 50,3 дБ при закритому вікні і 55,9 дБ при відкритому вікні, що перевищує нормативне значення для постійного допустимого шуму приблизно в 1, 3 рази.!
                               
                                     Вибір матеріалу для шумоізоляції
При будівництві будинків ні в минулі часи, ні тим більше в наш час питанню шумоізоляції особливої уваги не приділяється. Тому турбота про рівень вашого комфорту і здоров'я лягати безпосередньо на вас і на тих виконавців, які розрахують і виконають для вас цей вид робіт. Наша компанія  відповідально і професійно підходить як до вибору самого матеріалу, так і до виконання робіт по звукоізоляції на вашому об'єкті, тому віддає перевагу безшовному пінополіуретану, що наноситься методом напилення. І, як показує багаторічна практика, для цього є ряд вагомих причин.

 

Пінополіуретан в якості звукоізоляції
Звукоізоляцію будинку, квартири, офісу або цеху необхідно виконувати комплексно. Адже на загальний комфорт приміщення впливає як повітряний рівень шуму, що проходить через огороджувальні конструкції (покрівля, стіни), так і ударний, що передається через перекриття і підлоги.
Наша компанія   пропонує вам виконати теплоізоляційні і звукоізоляційні роботи ОДНОЧАСНО, застосувавши один універсальний матеріал - пінополіуретан, що значно скоротить ваші фінансові витрати на ізоляції стін, покрівлі та перекриття.
Справа в тому, що володіючи чудовими теплоізоляційними властивостями, зразок ППУ, що пройшов тестування в лабораторії НДІ будівельних конструкцій, показав результати по шумопоглинанню в 21 дБ, що є хорошим показником для звукоізоляційних матеріалів. І це при тому, що щільність зразка була досить високою 40 кг / м3. Пінополіуретан ж щільністю 28 - 30 кг / м3 збільшить цей показник приблизно в 1,5 рази, а пінополіуретан щільністю 9-12 в майже 2,5 рази, дозволить звести рівень шуму до мінімуму.

Особливості технології виконання шумоізоляції з ППУ
Пінополіуретанова ізоляція наноситься на поверхню підлоги або перекриття методом напилення - безшовно і монолітно з можливістюPPU daha напливу на стіни, що відповідає ГОСТ, згідно з яким стяжка і нанесене на неї підлогове покриття повинні бути "плаваючими", тобто не стикатися зі стінами. Пінополіуретан  в даному випадку, який використовується в якості теплоізоляції перекриття, створює свого роду басейн і тим самим додатково перешкоджає поширенню ударного шуму на стіни.
На стіни, фасад та покрівлю (мансарду) будівлі напилюваний пінополіуретан може бути нанесений в якості звукоізоляції як з середини, так і зовні, а звукоізоляцію внутрішніх перегородок можна зробити пінополіуретаном, використовуючи метод заливки.
Головними перевагами ППУ перед іншими ізоляційними матеріалами є його екологічна чистота і довговічність. Численні дослідження і санітарні сертифікати підтверджують даний факт, а Державна служба СЕС навіть рекомендує його як ізоляційний матеріал в харчовій промисловості, в кожному побутовому холодильнику чи бойлері саме такий пінополіуретан.
Відносно ж довговічності матеріалу, то замовляючи послугу шумоізоляції в нашій компанії  ви купуєте ефективну тепло-, гідро- і звукоізоляцію одночасно ЗА ЦІНОЮ ОДНОГО МАТЕРІАЛУ, який прослужить вам від 30 до 50 років і більше без заміни та ремонту. Настав час приймати рішення!
Телефонуйте нам і наші фахівці вирішать Ваші проблеми.

Log in

create an account